Misja i wizja Fundacji

Stwórzmy lepsze jutro,
wspólnie - dla Naszych dzieci

Tworząc Fundację Sensuo, założyliśmy, że misją będzie tworzenie lepszego jutra dla dzieci z zaburzeniami psychomotorycznymi.. Jutra, w którym każda osoba z różnego typu dysfunkcjami, może realizować swój potencjał. Dlaczego to tak ważne? Ponieważ w Polsce co roku około 60.000 dzieci trafia pod opiekę specjalistów tylko w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju. A sam problem zaburzenia u dziecka, staje się bardzo często problemem całej rodziny. Fundacja Sensuo działa, aby poprawić jakość codziennego życia dzieci z zaburzeniami i ich bliskich.

Obraz strona 1

W jaki sposób realizujemy naszą misję?

Naszą misję realizujemy poprzez:

1. Zwiększanie dostępu do diagnozy i terapii

Prowadzimy szkolenia stacjonarne oraz online na temat autyzmu, integracji sensorycznej oraz wielu innych aspektów.  Dodatkowo prowadzimy:

  • bezpłatne konsultacje.

2. Budowanie akceptacji dla dzieci z zaburzeniami

Edukowanie na temat zaburzeń przyczynia się do wzrostu świadomości społeczeństwa, a także potrzebach i zachowaniach osób nimi dotkniętych. To pozwala budować zrozumienie i akceptacje. Inny nie oznacza gorszy – wierzymy, że działania szerzące wiedzę na temat zaburzeń wspierają dobre relacje między dziećmi zdrowymi i zaburzonymi.

Zostań Naszym Wolontariuszem

Przyłącz się do Nas i razem stwórzmy lepsze jutro!

Masz pytania? Zadzwoń lub odwiedź Nas

(48) 698 44 77 54

al. Okrężna 79, 88-100 Inowrocław

Jesteśmy obecni na:

© 2023 – Fundacja Sensuo – Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strona stworzona przez zespół sensuo.org